Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ERKALIS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

787 külastajat

10 jälgijat

ERKALIS OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, ERKALIS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ERKALIS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (125201.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. P. (24.05.1957), E. K. (03.04.1961) ja R. E. (24.11.1952). ERKALIS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, E. P. kaunis keskeas 36 aastane, E. K. kaunis keskeas 44 aastane, R. E..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ERKALIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ERKALIS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ERKALIS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU JAHINDUSKLUBI MTÜ. Täna ta siiski enam ERKALIS OÜ eesotsas ei toimeta.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ERKALIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ERKALIS OÜ eesotsas ei toimeta.

ERKALIS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 327 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 169.2 miljonit eurot, millest ERKALIS OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..