Meedialeht
Vali raport X

TRUMP METALL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 628 külastajat

51 jälgijat

TRUMP METALL OÜ: Ekspordilugu

TRUMP METALL OÜ püüab küll välisturgu, kuid seni on ekspordi osakaal ettevõtte käibest jäänud kasinaks. Eelmisel aastal moodustas see 0,1 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 1 225 euro eest.

Näpuotsaga müüakse üht-teist Rootsi turule. See on küll parem kui mitte midagi, kuid haljale ekspordioksale jõudmiseni on veel aega. Ehk tuleb järgmine aasta parem!

TRUMP METALL OÜ jaoks oli eelmine aasta ekspordirindel pigem nukker, sest müük välisriikidesse kukkus kui kivi. Kui 2017. aastal müüdi kaupu Eestist väljapoole veel 7 661 euro eest, siis 2018. aastal vaid 1 225 euro eest.

Kõige suurema languse on teinud Rootsi turg, kus müük kukkus kena 7 661 euro pealt 1 225 eurole. Mis küll nihu läks?

Võrdlusena võib välja tuua, et kogu sama sektori ettevõtete eksport Rootsi turule oli 1,776 miljardit eurot, millest TRUMP METALL OÜ eksport moodustas alla 0,00 protsendi. Kui kõigi turgude sama sektori edukaimad ettevõtted on ERICSSON EESTI AS ja ENEFIT ENERGIATOOTMINE AS, siis Rootsi turul teevad selle valdkonna Eesti ettevõtete seas ilma veel ERICSSON EESTI AS ja PKC EESTI AS, mille käive Rootsi turul oli eelmisel aastal vastavalt 491,62 miljonit ja 107,29 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..