Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CLIOX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 888 külastajat

43 jälgijat

CLIOX OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, CLIOX OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis CLIOX OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2.97 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti P. L. (20.11.1967), A. O. (25.03.1971) ja T. K. (24.01.1968). CLIOX OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, P. L. parimas nooruses 26 aastane, A. O. parimas nooruses 29 aastane, T. K..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CLIOX OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. CLIOX OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CLIOX OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. CLIOX OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CLIOX OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. CLIOX OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

CLIOX OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude masinate ja seadmete hulgimüük" turul 14 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 137.1 miljonit eurot, millest CLIOX OÜ osa on tubli 3.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..