Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 035 külastajat

14 jälgijat

KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (128176.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. H. (11.07.1973) ja T. M. (03.08.1971). KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 24 aastane, H. H. parimas nooruses 26 aastane, T. M..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Valguskoopiad, dokumentide koostamine ja muud büroo abitegevused" turul 4 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.0 miljonit eurot, millest KAANONI KOOPIAKESKUS OÜ osa on tubli 2.9%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..