Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KADRINA TERVISEKESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

725 külastajat

12 jälgijat

KADRINA TERVISEKESKUS OÜ: Sünnilugu

Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KADRINA TERVISEKESKUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (652936.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. K. (13.10.1962), A. I. (04.07.1957) ja T. K. (27.07.1965). KADRINA TERVISEKESKUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, L. K. kaunis keskeas 40 aastane, A. I. parimas nooruses 32 aastane, T. K..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KADRINA TERVISEKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KADRINA TERVISEKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KADRINA TERVISEKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KADRINA TERVISEKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KADRINA TERVISEKESKUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HAMBARAVI TOMPS & KABANEN OÜ. Täna ta siiski enam KADRINA TERVISEKESKUS OÜ eesotsas ei toimeta.

KADRINA TERVISEKESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Eriarstiabi osutamine" turul 14 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 4.5 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..