Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JÕHVIKIVI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

338 külastajat

6 jälgijat

JÕHVIKIVI OÜ: Sünnilugu

Jõhvi linna kandis toimetav ettevõte, JÕHVIKIVI OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 9 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JÕHVIKIVI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. K. (04.03.1965), H. A. (24.10.1942) ja O. L. (03.04.1940). 13 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, M. K. küpses vanuses 54 aastane, H. A. küpses vanuses 57 aastane, O. L..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕHVIKIVI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. JÕHVIKIVI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕHVIKIVI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam JÕHVIKIVI OÜ eesotsas ei toimeta.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕHVIKIVI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam JÕHVIKIVI OÜ eesotsas ei toimeta.

JÕHVIKIVI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine" turul 7 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.5 miljonit eurot, millest JÕHVIKIVI OÜ osa on kahanenud alla 5.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..