Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LIIVAPRITSI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 141 külastajat

13 jälgijat

LIIVAPRITSI OÜ: Sünnilugu

Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte, LIIVAPRITSI OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LIIVAPRITSI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (853146.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. H. (29.06.1968) ja P. J. (30.08.1969). LIIVAPRITSI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, A. H. parimas nooruses 28 aastane, P. J..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LIIVAPRITSI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. LIIVAPRITSI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LIIVAPRITSI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet GINELT OÜ. Täna ta siiski enam LIIVAPRITSI OÜ eesotsas ei toimeta.

LIIVAPRITSI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metallitöötlus ja metallpindade katmine" turul 18 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 37.2 miljonit eurot, millest LIIVAPRITSI OÜ osa on tubli 1.8%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..