Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VETRE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

727 külastajat

2 jälgijat

VETRE OÜ: Sünnilugu

Viljandi maakonnas toimetav ettevõte, VETRE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 3 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VETRE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. T. (17.10.1951) ja R. T. (31.12.1952). 19 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, K. T. kaunis keskeas 44 aastane, R. T..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VETRE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle VETRE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VETRE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle VETRE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

VETRE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 16 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 12.8 miljonit eurot, millest VETRE OÜ osa on kahanenud alla 0.7%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..