Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REMIT AUTO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

605 külastajat

16 jälgijat

REMIT AUTO OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, REMIT AUTO OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis REMIT AUTO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. T. (18.01.1951) ja R. T. (28.07.1942). REMIT AUTO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, M. T. küpses vanuses 55 aastane, R. T..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REMIT AUTO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. REMIT AUTO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REMIT AUTO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam REMIT AUTO OÜ eesotsas ei toimeta.

REMIT AUTO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük" turul 175 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 365.0 miljonit eurot, millest REMIT AUTO OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..