Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KORALL A.H.T. OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

659 külastajat

11 jälgijat

KORALL A.H.T. OÜ: Sünnilugu

Pärnu maakonnas toimetav ettevõte, KORALL A.H.T. OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KORALL A.H.T. OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. T. (29.07.1967) ja A. T. (23.10.1959). KORALL A.H.T. OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, H. T. kaunis keskeas 37 aastane, A. T..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KORALL A.H.T. OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KORALL A.H.T. OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KORALL A.H.T. OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KORALL A.H.T. OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KORALL A.H.T. OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 4.6 miljonit eurot, millest KORALL A.H.T. OÜ osa on kahanenud alla 7.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..