Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CONECTRA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 320 külastajat

91 jälgijat

CONECTRA OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, CONECTRA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis CONECTRA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti P. M. K. ja M. L. (11.08.1964). CONECTRA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel Pertti Matti Kerola parimas nooruses 33 aastane, M. L..

P. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CONECTRA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam CONECTRA OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CONECTRA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam CONECTRA OÜ eesotsas ei toimeta.

CONECTRA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kodutekstiili tootmine, sh voodipesu, köögirätikud, kardinad, akna sisekatted jm eesriided" turul 21 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 39.7 miljonit eurot, millest CONECTRA OÜ osa on kahanenud alla 7.8%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..