Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

996 külastajat

45 jälgijat

INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti A. T.. INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH juhatuse liikme toolile istus tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, A. T..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet WESTRA GROUP AS. INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH eesotsas on juht tänase päevani.

INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude mootorsõidukite müük" turul 38 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 187.2 miljonit eurot, millest INSENERI- JA TEHNIKAÜHISTU REBELLA TÜH osa on kahanenud alla 1.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..