Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SILJA SPORT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

949 külastajat

4 jälgijat

SILJA SPORT OÜ: Sünnilugu

Võru linna kandis toimetav ettevõte, SILJA SPORT OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SILJA SPORT OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (380556.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. U. (15.03.1970) ja S. S. (15.06.1974). SILJA SPORT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, A. U. toredas tudengieas 23 aastane, S. S..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SILJA SPORT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SILJA SPORT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SILJA SPORT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SILJA SPORT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

SILJA SPORT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sporditarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 44 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 67.2 miljonit eurot, millest SILJA SPORT OÜ osa on tubli 0.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..