Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KULDRE PIIM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 623 külastajat

10 jälgijat

KULDRE PIIM OÜ: Sünnilugu

Võru maakonnas toimetav ettevõte, KULDRE PIIM OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KULDRE PIIM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. T. (07.12.1951), A. J. (01.02.1960), P. T. (19.03.1971), V. V. (23.12.1971) ja H. L. (20.06.1938). KULDRE PIIM OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, M. T. kaunis keskeas 37 aastane, A. J. parimas nooruses 26 aastane, P. T. toredas tudengieas 25 aastane, V. V. küpses vanuses 59 aastane, H. L..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KULDRE PIIM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KULDRE PIIM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KULDRE PIIM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KULDRE PIIM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KULDRE PIIM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KULDRE PIIM OÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KULDRE PIIM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KULDRE PIIM OÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KULDRE PIIM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KULDRE PIIM OÜ eesotsas ei toimeta.

KULDRE PIIM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Segapõllumajandus" turul 0 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.388 miljonit eurot, millest KULDRE PIIM OÜ osa on kahanenud alla 53.8%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..