Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PUUKESKUS AS

Meedialeht ja uudisvoog

5 019 külastajat

96 jälgijat

PUUKESKUS AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus PUUKESKUS AS meeskonda 27 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 335 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (4%) ja töötasu langetati summas keskmiselt - 325 EUR töötaja kohta (-14%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 2 497 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 90 745 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 3 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 43 416 EUR võrra.

Võrdlus valdkonna keskmisega

PUUKESKUS AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..