Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TEVENT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 112 külastajat

25 jälgijat

TEVENT OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, TEVENT OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TEVENT OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. K. (25.03.1949), U. L. (05.04.1962) ja J. K. (18.08.1950). TEVENT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 48 aastane, A. K. parimas nooruses 35 aastane, U. L. kaunis keskeas 47 aastane, J. K..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TEVENT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU EHITUS AS. Täna ta siiski enam TEVENT OÜ eesotsas ei toimeta.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TEVENT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TEVENT OÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TEVENT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU EHITUS AS. Täna ta siiski enam TEVENT OÜ eesotsas ei toimeta.

TEVENT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus" turul 68 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 103.5 miljonit eurot, millest TEVENT OÜ osa on kahanenud alla 1.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..