Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AUTOREKLAAM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

669 külastajat

15 jälgijat

AUTOREKLAAM OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, AUTOREKLAAM OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AUTOREKLAAM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (203545.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. A. (28.03.1972), K. A. (11.11.1968) ja A. L. (26.08.1962). 21 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, M. A. parimas nooruses 28 aastane, K. A. parimas nooruses 35 aastane, A. L..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AUTOREKLAAM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. AUTOREKLAAM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AUTOREKLAAM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. AUTOREKLAAM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AUTOREKLAAM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam AUTOREKLAAM OÜ eesotsas ei toimeta.

AUTOREKLAAM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Külaliskorter" turul 20 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 10.9 miljonit eurot, millest AUTOREKLAAM OÜ osa on tubli 2.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..