Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SALIBAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 840 külastajat

25 jälgijat

SALIBAR OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, SALIBAR OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SALIBAR OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (594536.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. G. (15.12.1952) ja L. K. (24.04.1972). SALIBAR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 44 aastane, E. G. toredas tudengieas 25 aastane, L. K..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SALIBAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SALIBAR OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SALIBAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SALIBAR OÜ eesotsas ei toimeta.

SALIBAR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk" turul 32 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 20.6 miljonit eurot, millest SALIBAR OÜ osa on tubli 2.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..