Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CRIA KAUBANDUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

534 külastajat

5 jälgijat

CRIA KAUBANDUSE OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, CRIA KAUBANDUSE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis CRIA KAUBANDUSE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. P. (24.01.1961) ja E. P. (27.02.1961). CRIA KAUBANDUSE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, H. P. kaunis keskeas 36 aastane, E. P..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CRIA KAUBANDUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle CRIA KAUBANDUSE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CRIA KAUBANDUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle CRIA KAUBANDUSE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

CRIA KAUBANDUSE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 26.6 miljonit eurot, millest CRIA KAUBANDUSE OÜ osa on kahanenud alla 4.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..