Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FARMITEK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 009 külastajat

35 jälgijat

FARMITEK OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, FARMITEK OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FARMITEK OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. S. (16.09.1967) ja I. S. (14.03.1970). FARMITEK OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, H. S. parimas nooruses 27 aastane, I. S..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FARMITEK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle FARMITEK OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FARMITEK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam FARMITEK OÜ eesotsas ei toimeta.

FARMITEK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük" turul 23 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 149.1 miljonit eurot, millest FARMITEK OÜ osa on kahanenud alla 3.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..