Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TEKSARI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

280 külastajat

3 jälgijat

TEKSARI OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, TEKSARI OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TEKSARI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. A. (07.10.1956) ja J. K. (11.06.1960). TEKSARI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 41 aastane, T. A. kaunis keskeas 37 aastane, J. K..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TEKSARI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TEKSARI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TEKSARI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TEKSARI OÜ eesotsas ei toimeta.

TEKSARI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük" turul 23 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 51.6 miljonit eurot, millest TEKSARI OÜ osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..