Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

URMAS PÄRNALAAS FIE

Meedialeht ja uudisvoog

340 külastajat

2 jälgijat

URMAS PÄRNALAAS FIE: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, URMAS PÄRNALAAS FIE sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 5 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis URMAS PÄRNALAAS FIE on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti U. P.. 17 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, U. P..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne URMAS PÄRNALAAS FIE rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. URMAS PÄRNALAAS FIE eesotsas on juht tänase päevani.

URMAS PÄRNALAAS FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 338 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 169.1 miljonit eurot, millest URMAS PÄRNALAAS FIE osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..