Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DALTON KINNISVARA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 292 külastajat

19 jälgijat

DALTON KINNISVARA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DALTON KINNISVARA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DALTON KINNISVARA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). DALTON KINNISVARA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DALTON KINNISVARA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam DALTON KINNISVARA OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DALTON KINNISVARA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam DALTON KINNISVARA OÜ eesotsas ei toimeta.

DALTON KINNISVARA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 265 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 707.9 miljonit eurot, millest DALTON KINNISVARA OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..