Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TAMMEJUURE TALU FIE

Meedialeht ja uudisvoog

681 külastajat

4 jälgijat

TAMMEJUURE TALU FIE: Sünnilugu

Lääne maakonnas toimetav ettevõte, TAMMEJUURE TALU FIE sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 3 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TAMMEJUURE TALU FIE on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti T. K.. 19 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, T. K..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TAMMEJUURE TALU FIE rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TAMMEJUURE TALU FIE juhitoolile tagasi maandunud.

TAMMEJUURE TALU FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Segapõllumajandus" turul 353 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 51.3 miljonit eurot, millest TAMMEJUURE TALU FIE osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..