Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FINANTSPLANEERIMISE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

271 külastajat

6 jälgijat

FINANTSPLANEERIMISE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, FINANTSPLANEERIMISE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FINANTSPLANEERIMISE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (32736.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. R. (27.06.1954) ja A. S. (11.06.1954). FINANTSPLANEERIMISE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 43 aastane, T. R. kaunis keskeas 43 aastane, A. S..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FINANTSPLANEERIMISE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle FINANTSPLANEERIMISE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FINANTSPLANEERIMISE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam FINANTSPLANEERIMISE OÜ eesotsas ei toimeta.

FINANTSPLANEERIMISE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1460 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot, millest FINANTSPLANEERIMISE OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..