Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

615 külastajat

23 jälgijat

PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 2 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.45 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. T. (21.05.1962), A. T. (03.10.1964) ja T. Ž. (01.11.1960). 20 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, M. T. parimas nooruses 33 aastane, A. T. kaunis keskeas 36 aastane, T. Ž..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ eesotsas ei toimeta.

PIRITA PEREARSTIKESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1460 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..