Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIHUR-AUTO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 482 külastajat

26 jälgijat

VIHUR-AUTO OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VIHUR-AUTO OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VIHUR-AUTO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti T. T. (31.03.1968) ja J. V. (26.08.1945). VIHUR-AUTO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, T. T. küpses vanuses 52 aastane, J. V..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIHUR-AUTO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VIHUR-AUTO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIHUR-AUTO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VIHUR-AUTO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

VIHUR-AUTO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 329 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 622.2 miljonit eurot, millest VIHUR-AUTO OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..