Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

INVENTOR GROUN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

163 külastajat

4 jälgijat

INVENTOR GROUN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, INVENTOR GROUN OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis INVENTOR GROUN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (46435.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. T. (03.08.1957) ja A. T. (18.08.1947). INVENTOR GROUN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, I. T. kaunis keskeas 50 aastane, A. T..

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne INVENTOR GROUN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. INVENTOR GROUN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne INVENTOR GROUN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. INVENTOR GROUN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

INVENTOR GROUN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektriseadmete remont" turul 23 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 76.1 miljonit eurot, millest INVENTOR GROUN OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..