Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 597 külastajat

42 jälgijat

HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.44 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. S. (18.08.1970) ja K. K. (18.01.1971). HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, T. S. parimas nooruses 26 aastane, K. K..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ eesotsas ei toimeta.

HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Masinate ja seadmete remont" turul 83 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 174.2 miljonit eurot, millest HANSA MAALER VIIMISTLUSTEHNIKA OÜ osa on tubli 1.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..