Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ROSEMARIE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 079 külastajat

35 jälgijat

ROSEMARIE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ROSEMARIE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ROSEMARIE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. T. (22.05.1972) ja L. T. (24.04.1973). ROSEMARIE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, J. T. toredas tudengieas 24 aastane, L. T..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROSEMARIE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PRIME.BIKE OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ROSEMARIE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROSEMARIE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ROSEMARIE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

ROSEMARIE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu" turul 11 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.0 miljonit eurot, millest ROSEMARIE OÜ osa on kahanenud alla 4.9%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..