Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VNEŠTERMINAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

239 külastajat

22 jälgijat

VNEŠTERMINAL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VNEŠTERMINAL OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VNEŠTERMINAL OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (350050.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. P. (26.08.1970), A. M. (08.08.1959) ja O. M. (21.08.1964). VNEŠTERMINAL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, A. P. kaunis keskeas 38 aastane, A. M. parimas nooruses 33 aastane, O. M..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VNEŠTERMINAL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VNEŠTERMINAL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VNEŠTERMINAL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VNEŠTERMINAL OÜ eesotsas ei toimeta.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VNEŠTERMINAL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VNEŠTERMINAL OÜ eesotsas ei toimeta.

VNEŠTERMINAL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tolliagentide tegevus" turul 32 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 44.0 miljonit eurot, millest VNEŠTERMINAL OÜ osa on tubli 0.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..