Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

E-INSENERIBÜROO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 373 külastajat

6 jälgijat

E-INSENERIBÜROO OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, E-INSENERIBÜROO OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis E-INSENERIBÜROO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (285755.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. S. (22.09.1960), T. L. (30.10.1959) ja N. N. (04.10.1959). E-INSENERIBÜROO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, M. S. kaunis keskeas 38 aastane, T. L. kaunis keskeas 38 aastane, N. N..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne E-INSENERIBÜROO OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NORDECON AS. Täna ta siiski enam E-INSENERIBÜROO OÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne E-INSENERIBÜROO OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet WERMSTOCK AS. Täna ta siiski enam E-INSENERIBÜROO OÜ eesotsas ei toimeta.

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne E-INSENERIBÜROO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam E-INSENERIBÜROO OÜ eesotsas ei toimeta.

E-INSENERIBÜROO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine" turul 123 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 178.9 miljonit eurot, millest E-INSENERIBÜROO OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..