Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LUKEREN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 170 külastajat

3 jälgijat

LUKEREN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, LUKEREN OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LUKEREN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (107883.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti O. V. (19.11.1975), D. J. (13.10.1973) ja A. Š. (04.05.1967). LUKEREN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 21 aastane, O. V. toredas tudengieas 24 aastane, D. J. parimas nooruses 30 aastane, A. Š..

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LUKEREN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. LUKEREN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

D. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LUKEREN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LUKEREN OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LUKEREN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LUKEREN OÜ eesotsas ei toimeta.

LUKEREN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Alkohoolsete jookide hulgimüük" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 232.2 miljonit eurot, millest LUKEREN OÜ osa on 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..