Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KIVITERA EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

603 külastajat

6 jälgijat

KIVITERA EHITUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KIVITERA EHITUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KIVITERA EHITUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (73725.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). KIVITERA EHITUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIVITERA EHITUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam KIVITERA EHITUS OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIVITERA EHITUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam KIVITERA EHITUS OÜ eesotsas ei toimeta.

KIVITERA EHITUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vundamendi-, betooni- jm müüritööd" turul 11 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 28.8 miljonit eurot, millest KIVITERA EHITUS OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..