Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 190 külastajat

4 jälgijat

LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 3 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (97743.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. L. (17.06.1961), M. J. (07.01.1961) ja T. T. (23.03.1964). 19 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, K. L. kaunis keskeas 36 aastane, M. J. parimas nooruses 33 aastane, T. T..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ eesotsas ei toimeta.

LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Disainerite tegevus" turul 64 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 25.8 miljonit eurot, millest LAIKA, BELKA & STRELKA OÜ osa on tubli 0.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..