Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TV PLAY BALTICS AS

Meedialeht ja uudisvoog

4 637 külastajat

152 jälgijat

TV PLAY BALTICS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TV PLAY BALTICS AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TV PLAY BALTICS AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. M. T. ja A. L. (07.11.1966). TV PLAY BALTICS AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel Alf Martin Tönnesson parimas nooruses 30 aastane, A. L..

A. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TV PLAY BALTICS AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TV PLAY BALTICS AS eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TV PLAY BALTICS AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TV PLAY BALTICS AS eesotsas ei toimeta.

TV PLAY BALTICS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Satelliitsideteenused" turul 3 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 44.1 miljonit eurot, millest TV PLAY BALTICS AS osa on kahanenud alla 75.9%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..