Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ROCCA INVESTMENTS AS

Meedialeht ja uudisvoog

602 külastajat

255 jälgijat

ROCCA INVESTMENTS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ROCCA INVESTMENTS AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ROCCA INVESTMENTS AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti U. R. (23.09.1957) ja E. P. (02.08.1974). ROCCA INVESTMENTS AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, U. R. toredas tudengieas 23 aastane, E. P..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROCCA INVESTMENTS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PHOENIX LAND AS. Täna ta siiski enam ROCCA INVESTMENTS AS eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROCCA INVESTMENTS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KAWE PLAZA AS. Täna ta siiski enam ROCCA INVESTMENTS AS eesotsas ei toimeta.

ROCCA INVESTMENTS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1481 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.8 miljonit eurot, millest ROCCA INVESTMENTS AS osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..