Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PRIKE AS

Meedialeht ja uudisvoog

8 172 külastajat

90 jälgijat

PRIKE AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, PRIKE AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PRIKE AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (83.76 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. L. (16.11.1965), H. P. (12.05.1963), M. S. (31.08.1962) ja P. K. (15.07.1962). PRIKE AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, L. L. parimas nooruses 34 aastane, H. P. parimas nooruses 35 aastane, M. S. parimas nooruses 35 aastane, P. K..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PRIKE AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PRIKE AS eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PRIKE AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PRIKE AS eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PRIKE AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PRIKE AS eesotsas ei toimeta.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PRIKE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MULTITEENUS OÜ. Täna ta siiski enam PRIKE AS eesotsas ei toimeta.

PRIKE AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Alkohoolsete jookide hulgimüük" turul 21 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 360.7 miljonit eurot, millest PRIKE AS osa on tubli 35.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..