Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RAISTEL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

965 külastajat

389 jälgijat

RAISTEL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, RAISTEL OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAISTEL OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (1.15 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. A. (27.01.1971), I. A. (08.05.1949), A. A. (10.11.1968), O. A. (29.03.1937) ja L. S. (16.04.1948). RAISTEL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, J. A. kaunis keskeas 48 aastane, I. A. parimas nooruses 28 aastane, A. A. küpses vanuses 60 aastane, O. A. kaunis keskeas 49 aastane, L. S..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAISTEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle RAISTEL OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAISTEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAISTEL OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAISTEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAISTEL OÜ eesotsas ei toimeta.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAISTEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAISTEL OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAISTEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAISTEL OÜ eesotsas ei toimeta.

RAISTEL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Maitseainete ja -kastmete tootmine" turul 6 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 46.1 miljonit eurot, millest RAISTEL OÜ osa on tubli 2.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..