Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HOLMEN METS AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 689 külastajat

48 jälgijat

HOLMEN METS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, HOLMEN METS AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HOLMEN METS AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti E. U. (15.03.1971) ja L. S. A. G.. HOLMEN METS AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, E. U. Lennart Sven Anders Gustafsson.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HOLMEN METS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI METSA- JA PUIDUTÖÖSTUSE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam HOLMEN METS AS eesotsas ei toimeta.

L. S. A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HOLMEN METS AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HOLMEN METS AS eesotsas ei toimeta.

HOLMEN METS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine" turul 51 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 140.7 miljonit eurot, millest HOLMEN METS AS osa on kahanenud alla 4.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..