Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BREM AVARII OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

753 külastajat

40 jälgijat

BREM AVARII OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, BREM AVARII OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BREM AVARII OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. S. (15.07.1942), M. T. (20.09.1955) ja H. V. (08.03.1953). BREM AVARII OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 55 aastane, T. S. kaunis keskeas 42 aastane, M. T. kaunis keskeas 44 aastane, H. V..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BREM AVARII OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BREM AVARII OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BREM AVARII OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BREM AVARII OÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BREM AVARII OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BREM AVARII OÜ eesotsas ei toimeta.

BREM AVARII OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonehalduse abitegevused" turul 76 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 112.7 miljonit eurot, millest BREM AVARII OÜ osa on kahanenud alla 0.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..