Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ALLANDO TRAILWAYS AS

Meedialeht ja uudisvoog

6 798 külastajat

72 jälgijat

ALLANDO TRAILWAYS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ALLANDO TRAILWAYS AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ALLANDO TRAILWAYS AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. O. (04.04.1965) ja R. M. (18.12.1966). ALLANDO TRAILWAYS AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, V. O. parimas nooruses 30 aastane, R. M..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ALLANDO TRAILWAYS AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ALLANDO TRAILWAYS AS eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ALLANDO TRAILWAYS AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ALLANDO TRAILWAYS AS eesotsas ei toimeta.

ALLANDO TRAILWAYS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kaubavedu maanteel" turul 656 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1082.8 miljonit eurot, millest ALLANDO TRAILWAYS AS osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..