Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SPECTRA HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

353 külastajat

14 jälgijat

SPECTRA HOLDING OÜ: Sünnilugu

Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte, SPECTRA HOLDING OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SPECTRA HOLDING OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (55390.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). SPECTRA HOLDING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SPECTRA HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam SPECTRA HOLDING OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SPECTRA HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam SPECTRA HOLDING OÜ eesotsas ei toimeta.

SPECTRA HOLDING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu teenindus" turul 133 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 268.0 miljonit eurot, millest SPECTRA HOLDING OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..