Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ARMELINDA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

311 külastajat

17 jälgijat

ARMELINDA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ARMELINDA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ARMELINDA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (750000.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. S. (09.10.1966) ja L. A. (05.02.1966). ARMELINDA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, A. S. parimas nooruses 31 aastane, L. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARMELINDA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MILLIGRUPP OÜ. Täna ta siiski enam ARMELINDA OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARMELINDA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet IK INVESTMENT GROUP OÜ. Täna ta siiski enam ARMELINDA OÜ eesotsas ei toimeta.

ARMELINDA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1487 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.8 miljonit eurot, millest ARMELINDA OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..