Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE

Meedialeht ja uudisvoog

161 külastajat

0 jälgijat

VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE: Sünnilugu

Lääne maakonnas toimetav ettevõte, VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti V. S.. VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE juhatuse liikme toolile istus tol hetkel küpses vanuses 53 aastane, V. S..

. Enne VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE juhitoolile tagasi maandunud.

VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted" turul 296 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1029.6 miljonit eurot, millest VARJE SANDER OONGA KAUPLUS FIE osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..