Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DAMA EST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

239 külastajat

0 jälgijat

DAMA EST OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DAMA EST OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DAMA EST OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (433301.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. S. (09.10.1966) ja L. A. (05.02.1966). DAMA EST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, A. S. parimas nooruses 31 aastane, L. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DAMA EST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MILLIGRUPP OÜ. Täna ta siiski enam DAMA EST OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DAMA EST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet IK INVESTMENT GROUP OÜ. Täna ta siiski enam DAMA EST OÜ eesotsas ei toimeta.

DAMA EST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 51 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 97.9 miljonit eurot, millest DAMA EST OÜ osa on tubli 0.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..