Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ÖSEL PLAN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

771 külastajat

5 jälgijat

ÖSEL PLAN OÜ: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte, ÖSEL PLAN OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ÖSEL PLAN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (56301.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. T. (16.11.1966) ja R. K. (26.01.1962). ÖSEL PLAN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, T. T. parimas nooruses 35 aastane, R. K..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÖSEL PLAN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ÖSEL PLAN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÖSEL PLAN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KASEORU OÜ. ÖSEL PLAN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ÖSEL PLAN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine" turul 124 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 178.6 miljonit eurot, millest ÖSEL PLAN OÜ osa on 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..