Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MM MARMEL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 058 külastajat

9 jälgijat

MM MARMEL OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, MM MARMEL OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MM MARMEL OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. M. (10.04.1973) ja M. M.. MM MARMEL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 24 aastane, M. M. Meelis Mumma.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MM MARMEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle MM MARMEL OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MM MARMEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MM MARMEL OÜ eesotsas ei toimeta.

MM MARMEL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kaubavedu maanteel" turul 657 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1082.5 miljonit eurot, millest MM MARMEL OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..