Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

468 külastajat

3 jälgijat

SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ: Sünnilugu

Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte, SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (167713.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti O. S. (07.07.1960) ja M. M. (30.08.1973). SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, O. S. toredas tudengieas 24 aastane, M. M..

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Maastiku hooldus ja korrashoid" turul 62 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 52.1 miljonit eurot, millest SÕMERU MAAMÕÕDU OÜ osa on tubli 0.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..