Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

IRIS FIBER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 380 külastajat

40 jälgijat

IRIS FIBER OÜ: Sünnilugu

Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte, IRIS FIBER OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis IRIS FIBER OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2.21 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. Z. (25.03.1967) ja J. N. E. L.. IRIS FIBER OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, H. Z. Jan Nils Emanuel Lundmark.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IRIS FIBER OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam IRIS FIBER OÜ eesotsas ei toimeta.

J. N. E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IRIS FIBER OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam IRIS FIBER OÜ eesotsas ei toimeta.

IRIS FIBER OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude plasttoodete tootmine" turul 24 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 67.8 miljonit eurot, millest IRIS FIBER OÜ osa on tubli 3.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..